Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos
Į titulinį
Atstumai
Išankstinė registracija
Pritaikyta neįgaliesiems
Svetainės žemėlapis LT EN
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Kodas 188710638
 
Adresas:
J. Basanavičiaus g. 36
LT–03109 Vilnius
 
Trumpasis tel. 1871
Tel. (8 5) 232 9600
El. paštas lakd @ lakd.lt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Naujienos
atgal  |  spausdinti
Kelių direkcija kviečia kurti vaizdo siužetus apie saugų eismą
2017-02-06
Kelių direkcija kviečia kurti vaizdo siužetus apie saugų eismą
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) kviečia kurti reklaminius vaizdo siužetus apie saugų eismą ir dalyvauti konkurse. Kviečiami dalyvauti visi norintys, turintys minčių ir neabejingi saugiam eismui moksleiviai, studentai ir kiti asmenys. Dalyvauti gali tiek komandos, tiek pavieniai žmonės.
 
Daugiau
Patarimai vairuotojams, vasario 4 d. vyksiantiems į Dusetų tradicines žirgų lenktynes ir nacionalinio kultūrinio paveldo mugę
2017-01-30
Patarimai vairuotojams, vasario 4 d. vyksiantiems į Dusetų tradicines žirgų lenktynes ir nacionalinio kultūrinio paveldo mugę
Pirmąjį vasario šeštadienį Dusetas vėl užplūs dešimtys tūkstančių žirginio sporto entuziastų – tuo neverta abejoti! Tačiau kaip ir kiekvienais metais daugeliui, ypač iš tolimesnių rajonų susiruošusiems pažiūrėti šio unikalaus renginio, ir vėl iškils dilema, kokį kelią (trumpiausią, tiesiausią ar patogiausią) rinktis, kad be kliūčių atsidurtum šalia Dusetų esančio žirgyno hipodrome, kur vyks tradicinės žirgų lenktynės ir aplink kurį jau nuo pat ankstyvo ryto šurmuliuos prekybininkų bei nacionalinio paveldo puoselėtojų mugė.
 
.
 
Daugiau
Planuojama dar vieno VIA BALTICA ruožo rekonstrukcija
2017-01-18
Planuojama dar vieno VIA BALTICA ruožo rekonstrukcija
Vyriausybė nutarė pradėti rengti magistralinio kelio A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai ruožo nuo 56,83 iki 97,06 km rekonstravimo specialųjį planą.
 
 
Daugiau
Valstybinės reikšmės keliai šią žiemą prižiūrimi intensyviau
2016-12-28
Valstybinės reikšmės keliai šią žiemą prižiūrimi intensyviau
Permainingais orais ir sniego gausa pasižyminti šiųmetės žiemos pradžia valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčias tarnybas verčia dirbti gerokai spartesniu tempu. Per dieną keliuose vidutiniškai dirba 121 žiemos kelių priežiūros mechanizmas. Tai beveik 4 kartus daugiau negu praėjusiais metais. Pernai tuo pat metu per dieną keliuose dirbdavo maždaug 33 priežiūros mechanizmai.
 
Daugiau
Aktuali informacija rangovams, pasirašiusiems sutartis su Kelių direkcija
2016-12-14
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos informuoja, kad stabdomas jos 2016 m. lapkričio 29 d. internetiniame tinklalapyje paskelbtas išaiškinimas dėl technologinės pertraukos iki tol, kol bus gautas atsakingos institucijos išaiškinimas.
 
 
Daugiau
Kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė rekonstrukcija
2016-12-12
2016 m. gruodžio 8 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Lemminkainen Lietuva“ pasirašė rangos sutartį, pagal kurią bus rekonstruojamas valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 164 Mažeikiai–Plungė–Tauragė ruožas nuo 48,00 iki 58,18 km. Pagal sutartį taip pat bus rekonstruojamas tiltas per Uošną (48,4 km), tiltas per Babrungą (50,98 km ir 55,9 km), viadukas per geležinkelį (55,4 km). Taip pat bus įdiegtos ir aplinkosauginės priemonės (specialios orlaidės, vielos tinklo tvoros varliagyviams, šviesą atspindintys reflektoriai gyvūnams baidyti), rekonstruoti inžineriniai tinklai.
 
Daugiau
Lietuvoje bus minima Pasaulinė diena žuvusiesiems eismo įvykiuose atminti
2016-11-18
Lietuvoje bus minima Pasaulinė diena žuvusiesiems eismo įvykiuose atminti
Lapkričio 20 dieną  bus minima Pasaulinė diena žuvusiesiems eismo įvykiuose atminti. Šią dieną Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su jaunųjų kelininkų klubu „Kelelis“ kviečia pagerbti žuvusiuosius keliuose ir dalyvauti  vyksiančiuose renginiuose.
 
Daugiau
Kelininkų darbą bus galima stebėti internete
2016-11-14
Nuo lapkričio 15 dienos Lietuvos automobilių kelių direkcijos tinklapyje www.eismoinfo.lt vairuotojai galės stebėti žiemos priežiūros mechanizmų darbą valstybinės reikšmės keliuose. Informacija  surenkama iš žiemos priežiūros mechanizmuose įmontuotų telemetrinių įrenginių, apdorojama Valstybinės reikšmės kelių eismo informacinėje sistemoje ir kas valandą atnaujinama svetainėje www.eismoinfo.lt.
 
Daugiau
Transeuropinio tinklo kelio E85 (Vilnius–Kaunas–Klaipėda) ir Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcija
2016-11-09
2016 m. lapkričio 8 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir ūkio subjektų grupės, kurią sudaro AB „Panevėžio keliai“, UAB „Aukštaitijos traktas“, UAB „Ukmergės keliai“ ir UAB „Sostinės gatvės“, atsakinga partnerė AB „Panevėžio keliai“ pasirašė rangos sutartį, kurios vertė 10,5 mln. eurų (įskaitant 21 % PVM). Dalis darbų bus finansuojama Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis.
 
Daugiau
Kelių inžinerijos studijos Panevėžio krašto jaunimui taps pasiekiamos ranka
2016-11-07
Kelių inžinerijos studijos Panevėžio krašto jaunimui taps pasiekiamos ranka
Lapkričio 7 dieną Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD), Panevėžio kolegija ir AB „Panevėžio keliai“ pasirašė trišalę strateginio bendradarbiavimo sutartį. Sutartimi siekiama sukurti naują statybos inžinerijos krypties studijų programą Kelių inžinerija ir ją įteisinti,  kad rinkoje atsirastų reikalingų kompetencijų specialistų-kelininkų, turinčių ne tik teorinių žinių, bet ir praktinės patirties. 
 
Daugiau
Kelininkai žiemai pasiruošė: bus naujovių
2016-10-28
Kelininkai žiemai pasiruošė: bus naujovių
Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad žiemos sezonui visiškai pasirengta: paruošta technika, išmokytas personalas, sukauptas reikiamas kiekis medžiagų. Šiemet kelių priežiūroje esama naujovių – planuojama padidinti visą parą prižiūrimų kelių ilgį, svetainėje eismoinfo.lt  bus galima stebėti, kur dirba barstytuvai ir valytuvai.
 
Daugiau
Bus įrengta 10 naujų elektromobilių įkrovimo stotelių
2016-10-04
Bus įrengta 10 naujų elektromobilių įkrovimo stotelių
Šiandien Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) ir UAB „Lemminkainen Lietuva“ pasirašė sutartį dėl 10 elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimo. Naujos įkrovimo prieigos bus įrengtos kelių A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ir A2 Vilnius–Panevėžys poilsio aikštelėse. Tikimasi, kad įrengimo darbai prasidės dar šiais metais ir bus baigti 2017 m. pradžioje. Taip elektromobilių vairuotojams bus sudarytos sąlygos be trukdžių keliauti pagrindinėmis Lietuvos automagistralėmis.
 
Daugiau
Baigtas I-asis kelio „Via Baltica“ rekonstrukcijos etapas
2016-09-23
Baigtas I-asis kelio „Via Baltica“ rekonstrukcijos etapas
Šiandien baigtas I-asis kelio „Via Baltica“ (magistralinis kelias A5) rekonstrukcijos etapas. Vykdant darbus rekonstruoti kelio ruožai Kauno rajone nuo Garliavos iki Prienų savivaldybės ribos (17,34–23,40 km (dešinė kelio pusė) ir 21,84–23,40 km  (kairė kelio pusė).
 
Daugiau
Aktuali informacija dalyvaujantiems LAKD viešųjų pirkimų konkursuose
2016-09-14
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) yra viena didžiausių perkančiųjų organizacijų Lietuvoje. Vertindama rangovų pateiktus pasiūlymus, LAKD dažnai susiduria su netinkamai pateikta informacija apie subtiekėjus ir kitus ūkio subjektus. Paaiškinimą, kaip tai padaryti tinkamai, rasite čia: www.lakd.lt/files/aktuali_informacija_rangovams.pdf.
Daugiau
Kelių direkcijoje – Aukštumalos grožį atskleidžianti paroda
2016-09-08
Kelių direkcijoje – Aukštumalos grožį atskleidžianti paroda
Lietuvos automobilių kelių direkcijoje prie Susisiekimo ministerijos (toliau – LAKD) eksponuojama Lietuvos gamtos fondo nuotraukų paroda apie Aukštumalos aukštapelkę: istorija, dabartis ir ateitis. Parodoje eksponuojamos 25 nuotraukos, atspindinčios Aukštumalos aukštapelkės augalijos, gyvūnijos ir buveinių įvairovę. Nuotraukose įamžinti kadrai – tai profesionalių pamario fotografų darbai.
 
Daugiau
Saugaus eismo iniciatyva: prie vairo elgtis atsakingiau skatins ir programėlė telefone
2016-09-06
Saugaus eismo iniciatyva: prie vairo elgtis atsakingiau skatins ir programėlė telefone
Nors pastangos didinti saugumą Lietuvos keliuose duoda vaisių, o per dešimtmetį žuvusiųjų eismo įvykiuose skaičių šalyje pavyko sumažinti daugiau kaip triskart, tačiau situacija dar toli gražu nėra labai gera. Lietuva vis dar yra tarp Europos Sąjungos valstybių, kuriose milijonui gyventojų tenka daugiausia žuvusiųjų eismo nelaimių metu. Tokia statistika paskatino Europos bendrovę „ERGO Insurance“ Lietuvoje ir LR susisiekimo ministeriją bei Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos suvienyti jėgas bendrai iniciatyvai didinti saugumą šalies keliuose ir skatinti saugaus vairavimo kultūrą.
Tikimasi, kad tai padaryti padės ir visuomenei antradienį pristatyta pirmoji Lietuvoje saugaus vairavimo įgūdžius ugdyti padedanti programėlė išmaniesiems įrenginiams „Vairuok saugiai“.
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Tauragės regione
2016-08-30
2016 m. rugpjūčio 30 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir AB „Kauno tiltai“ pasirašė rangos sutartį dėl šių žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Tauragės regione.
 
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Vilniaus regione
2016-08-12
2016 m. rugpjūčio 11 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Fegda“ (ūkio subjektų grupės UAB „Fegda“, UAB „Lemminkainen Lietuva“ ir UAB „Kerista“ atsakinga partnerė) pasirašė rangos sutartį dėl šių žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Vilniaus regione.
 
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Marijampolės regione
2016-08-12
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Marijampolės regione
2016 m. rugpjūčio 11 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Alkesta“ (ūkio subjektų grupės UAB „Alkesta“, AB „Kauno tiltai“ ir UAB „Parama“ atsakinga partnerė) pasirašė rangos sutartį dėl šių žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Marijampolės regione.
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Telšių regione
2016-08-11
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Telšių regione
2016 m. rugpjūčio 10 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Žemaitijos keliai“ pasirašė rangos sutartį dėl šių žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Telšių regione.
 
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Kauno regione
2016-08-11
2016 m. rugpjūčio 10 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir AB „Kauno tiltai“ pasirašė rangos sutartį dėl šių žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Kauno regione.
 
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Šiaulių regione
2016-08-10
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Šiaulių regione
2016 m. rugpjūčio 8 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Šiaulių plentas“ pasirašė rangos sutartį dėl šių žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Šiaulių regione.
 
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Klaipėdos regione
2016-08-09
2016 m. rugpjūčio 5 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Šilutės automobilių keliai“ (ūkio subjektų grupės UAB „Šilutės automobilių keliai“, AB „Eurovia Lietuva“ ir UAB „Hidrostatyba“ atsakinga partnerė) pasirašė rangos sutartį dėl šių žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Klaipėdos regione.
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Alytaus regione
2016-08-02
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Alytaus regione
2016 m. rugpjūčio 1 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Alkesta“ (ūkio subjektų grupės, kurią sudaro UAB „Alkesta“, AB „Kauno tiltai“ ir UAB „Parama“, atsakinga partnerė) pasirašė rangos sutartį dėl šių žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Alytaus regione.
Daugiau
Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Utenos regione
2016-07-28
 Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimas Utenos regione
2016 m. liepos 25  d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir AB „Panevėžio keliai“ pasirašė rangos sutartį dėl žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo Utenos regione. Planuojama, kad dalis sutarties darbų bus finansuojama Europos Sąjungos paramos lėšomis.
 
 
 
 
Daugiau
Kviečiame į konferenciją apie kelių infrastruktūrą
2016-07-28
Rugpjūčio 25 dieną, 10 valandą, prekybos centre „Ozas“, „Multikino“ salėje, vyks STRUCTUM organizuojama konferencija „Kelių infrastruktūros ekonominiai, komforto ir saugumo sprendimai“.
 
Platesnę informaciją apie konferenciją rasite čia: www.lakd.lt/files/Konferencija-new.jpg.
 
 
Daugiau
Laukiniai žvėrys kelyje. Kaip išvengti susidūrimo?
2016-07-20
Laukiniai žvėrys kelyje. Kaip išvengti susidūrimo?
Vasarą daugiau keliauja ne tik žmonės. Šiltuoju metų laiku suaktyvėja ir gyvūnai. Vairuotojų susidūrimas su laukiniais žvėrimis neretai baigiasi tragiškai. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) ragina vairuotojus būti atsargius, atkreipti dėmesį į kelio ženklą „Laukiniai žvėrys“ ir laikytis saugaus važiavimo greičio.
 
Daugiau
Krepšininkai: keliuose taisyklės galioja visus metus
2016-07-20
Krepšininkai: keliuose taisyklės galioja visus metus
Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) inicijuota saugaus eismo akcija „Žaisk pagal taisykles“ baigėsi kartu su krepšinio sezonu. Tačiau Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Utenos „Juventus“ krepšininkai, kuriems buvo patikėtos saugaus eismo ambasadorių pareigos, ragina visus ir toliau keliuose būti kultūringus bei laikytis taisyklių – neviršyti saugaus greičio, nevairuoti išgėrus, nepamiršti prisisegti saugos diržų.
 
Daugiau
Susitikime su rangovais aptartos žvyrkelių asfaltavimo aktualijos
2016-07-14
Susitikime su rangovais aptartos žvyrkelių asfaltavimo aktualijos
Liepos 14 dieną Lietuvos automobilių kelių direkcijoje (LAKD) susitiko Susisiekimo ministerijos, LAKD ir kelius tiesiančių įmonių atstovai. Susitikime aptartos galimybės paspartinti žvyrkelių asfaltavimo sutarčių įgyvendinimo eigą, analizuotas sutarčių įgyvendinimo grafikas, aptarti kiti su žvyrkelių asfaltavimu susiję svarbūs klausimai.
 
Daugiau
Pasirašyta sutartis dėl būsimųjų kelių specialistų rengimo
2016-07-13
Pasirašyta sutartis dėl būsimųjų kelių specialistų rengimo
Š. m. liepos 13 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto, asociacijos „Lietuvos keliai“, kelius prižiūrinčių valstybės įmonių ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai pasirašė ilgalaikio ir abipusiškai naudingo bendradarbiavimo sutartį.
Daugiau
Dėl projekto „Kelias Vilnius‒Utena“ viešojo pirkimo procedūrų
2016-07-13
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos informuoja, kad 2016 m. spalio–lapkričio mėn. planuojama pradėti viešojo ir privataus sektorių partnerystės projekto „Kelias Vilnius‒Utena“ viešojo pirkimo procedūras.
 
 
Daugiau
Dulkėtų „zebrų“ Lietuvoje liks mažiau
2016-07-04
Dulkėtų „zebrų“ Lietuvoje liks mažiau
Per dvejus metus daugiau kaip šimtas duobėtų ir dulkėse paskendusių žvyrkelių Lietuvoje virs asfaltuotais keliais. Panaudojant Europos Sąjungos paramos bei Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas, per 2016–2017 metus numatoma asfaltuoti apie 591 kilometrą žvyrkelių Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus regionuose.
 
Daugiau
Pasirašyta sutartis su Marijampolės profesinio rengimo centru
2016-06-28
Pasirašyta sutartis su Marijampolės profesinio rengimo centru
Birželio 28 dieną Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD), kelius prižiūrinčių įmonių atstovai bei asociacija „Lietuvos keliai" pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Marijampolės profesinio rengimo centru.
 
Daugiau
Kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožo nuo 41,950 iki 45,177 km rekonstrukcija
2016-06-15
Birželio 14 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos pasirašė rangos sutartį su AB „Panevėžio keliai“ dėl krašto kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožo nuo 41,950 iki 45,177 km rekonstrukcijos.
 
Daugiau
Kelio Nr. 4220 Verdainė–Pašyšiai ruožo nuo 5,30 iki 7,20 km rekonstrukcija
2016-06-13
Birželio 9 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos pasirašė rangos sutartį su UAB „Šilutės automobilių keliai“ dėl žvyrkelio Nr. 4220 Verdainė–Pašyšiai ruožo nuo 5,30 iki 7,20 km asfaltavimo. Sutarties vertė – 504 tūkst. Eur su PVM.
 
 
 
Daugiau
„Saugaus rato“ nacionaliniame etape nugalėjo Panevėžio rajono moksleiviai
2016-06-06
„Saugaus rato“ nacionaliniame etape nugalėjo Panevėžio rajono moksleiviai
Birželio 2 d. Marijampolėje vyko Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų „Saugus ratas“ nacionalinis etapas. Įveikusios regioninius etapus į Marijampolę atvyko 10 stipriausių šalies komandų. 
 
Daugiau
Tarptautinę vaikų gynimo dieną – saugaus eismo renginiai
2016-06-02
Tarptautinę vaikų gynimo dieną – saugaus eismo renginiai
Birželio 1 dieną pasaulyje minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga visoje Lietuvoje vyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) inicijuoti saugaus eismo renginiai.
 
Daugiau
Zarasų rajono mokykliniuose autobusiukuose įdiegti blokuojamieji alkotesteriai
2016-05-30
Zarasų rajono savivaldybės mokykliniuose autobusiukuose sumontuota 10 vokiškų blokuojamųjų alkotesterių „Dräger Interlock 5000“. Pagrindinė blokuojamojo alkotesterio paskirtis – neleisti neblaiviam vairuotojui užvesti transporto priemonės.
 
Daugiau
„Šviesoforo“ nacionaliniame ture laurus nuskynė Marijampolės pradinukai
2016-05-27
„Šviesoforo“ nacionaliniame ture laurus nuskynė Marijampolės pradinukai
Gegužės 26 d. Radviliškio Sporto arenoje vyko tradicinis saugiam eismui skirtas renginys – pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ nacionalinis etapas. Jame varžėsi 17 regioniniame etape geriausiai pasirodžiusių komandų.
 
Daugiau
Dėl projekto „Kelias Vilnius‒Utena“
2016-05-20
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) informuoja, kad 2016 m. gegužės 23–24 d. Kelių direkcijoje viešės tarptautinių finansinių institucijų atstovai, kurie išreiškė norą susipažinti su viešojo ir privataus sektorių partnerystės projekto „Kelias Vilnius‒Utena“ įgyvendinimo galimybėmis, taip pat apžiūrėti kelią A14 Vilnius–Utena, kuriame bus įgyvendinamas projektas.
 
Daugiau
Nuo šiukšlių gelbėjo Medininkų kraštą
2016-05-13
Nuo šiukšlių gelbėjo Medininkų kraštą
Gegužės 13 dieną Lietuvos automobilių kelių direkcijos darbuotojai kartu su kolegomis iš Transporto investicijų direkcijos, VĮ „Vilniaus regiono keliai” ir jaunaisiais kelininkais iš klubo „Kelelis“ nuo šiukšlių vadavo Medininkų kraštą.
 
Daugiau
Motociklininkai kviečia į saugaus eismo renginį
2016-05-05
Motociklininkai kviečia į saugaus eismo renginį
Gegužės 6 dieną, 13 valandą, asociacija „Lietuvos motociklistų klubas“ (LMK) ir „Motociklininkės Lietuva“ kviečia į akcijos „Saugokime vieni kitus kelyje“ pristatymo renginį. Renginys vyks Vilniuje, prie degalinės NESTE (Rygos g. 2).
Daugiau
Konkurencija kelių tiesimo ir remonto konkursuose toliau didėja
2016-04-28
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, išanalizavusi viešųjų pirkimų konkursus, skelbtus kelių tiesimo ir remonto darbams pirkti šių metų pirmąjį ketvirtį, toliau pastebi žymų konkurencijos didėjimą. Didėjant konkurencijai, atitinkamai mažėja darbų kainos.
 
Daugiau
Pasodinta antroji „Saugaus eismo giraitė“
2016-04-27
Pasodinta antroji „Saugaus eismo giraitė“
Balandžio 22 dieną Pakiršinio kaime (Baisogalos seniūnija, Radviliškio rajonas) vyko „Saugaus eismo giraitės“ sodinimo akcija. Ją inicijavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Ąžuoliukus sodinti buvo pakviestos visos Lietuvos kaimo bendruomenės, kurios ne vienerius metus aktyviai dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“.
 
 
Daugiau
Vyksta mokinių konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“
2016-04-19
Vyksta mokinių  konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“
Tradiciškai kiekvieną pavasarį Lietuvos mokyklose vyksta Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamas mokinių konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“. Jame dalyvauja 1–12 klasių mokiniai. Konkursą vykdo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkurso globėjas – LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
 
Daugiau
Lietuvoje minima Saugaus eismo diena
2016-04-05
Balandžio 6 dieną Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Šiemet šią dieną Lietuvos miestuose ir miesteliuose vyks įvairūs su eismo saugumu susiję renginiai, prie Saugaus eismo memorandumo (toliau – Memorandumas) prisijungs nauji nariai.
Daugiau
Pasirašyta sutartis dėl krašto kelio Nr. 102 Vilnius–Švenčionys–Zarasai rekonstravimo
2016-03-07
Pasirašyta sutartis dėl krašto kelio Nr. 102 Vilnius–Švenčionys–Zarasai rekonstravimo
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, Transporto investicijų direkcija ir Susisiekimo ministerija 2016 m. vasario 29 d. pasirašė projekto „Krašto kelio Nr. 102 Vilnius–Švenčionys–Zarasai rekonstravimas“ finansavimo ir administravimo sutartį. Paminėtoje sutartyje numatyta kelio Nr. 102 Vilnius–Švenčionys–Zarasai rekonstravimo darbams ir paslaugoms skirti iki 11,006 mln. eurų Europos Sąjungos paramos lėšų.
 
Daugiau
Vilniuje diskutavo Europos kelių vadovai
2016-03-03
Vilniuje diskutavo Europos kelių vadovai
Kovo 3 dieną viešbutyje „Holiday Inn“ įvyko Europos kelininkų organizacijos direktorių pavaduotojų susitikimas (CEDR).
Daugiau
į viršų naujienų archyvas   
 
ieškoti
patvirtinti
--------------------------------------

Dėl vinječių informacija teikiama:
trumpuoju tel. 1871,
tel. (8 5) 232 9677, (8 5) 232 9678
 
 
 
 
 
  
 
 
Lietuvos keliuose ir gatvėse*:
 
2015 m.
2016 m.
Pokytis, %
eismo įvykių
3033
3280
8,1
žuvo
242
188
-22,3
sužeista
3594
3875
7,8
*2017-01-09 Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenys
 
Iš jų valstybinės reikšmės keliuose žuvo*:
2015 m.
2016 m.
Pokytis, %
167
115
-31,1
*2017-01-09 duomenys
 
Lietuvos keliuose ir gatvėse iki vasario 21 d.:
 
2016 m.
2017 m.
Pokytis, %
eismo įvykių
327
368
12,5
žuvo
22
19
-13,6
sužeista
405
461
13,8
 
Iš jų valstybinės reikšmės keliuose iki vasario 21 d. žuvo:
2016 m.
2017 m.
Pokytis, %
15
14
-6,7
 
 
 
==========================
 
 
==========================